Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej jest dzisiaj istotnym elementem życia, który bierzemy teraz wszyscy pod uwagę.

Chcielibyśmy podkreślić zalety naszej placówki.
Jesteśmy kameralnym przedszkolem. W oddziale prowadzimy jedną grupę mieszaną wiekowo (w systemie montessoriańskim od 3 od 6 lat). Średnia liczba dzieci w grupie kształtuje się między 18 a 22. W odróżnieniu od dużych placówek małe przedszkole pozwala na zapewnienie większego bezpieczeństwa. Mniejsza ilość dzieci, rodziców i pracowników przebywających w przedszkolu wpływa na obniżenie prawdopodobieństwa przenoszenia infekcji. Pomieszczenia przedszkola są wyposażone w dwa oczyszczacze powietrza, które eliminują nie tylko alergeny ale również bakterie i wirusy.

Regularnie, min. jeden raz w tygodniu przeprowadzamy higienizację pomieszczeń przedszkola poprzez ozonowanie. Ozonowanie jest procesem, który usuwa zarazki, bakterie i grzyby z poddanych temu procesowi pomieszczeń i ich wyposażenia.

img-fluid